Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22171
Stary 28.03.2013, 23:29
SmutnyRomantyk napisał(a):Wyświetl post
Guardian 2011r
"Tusk jest miły, a Kaczyński to aktor"


Normalnie bym się wstydził jakby taki człowiek był przywódcą Polski.
Traktowano by nas z przymrużeniem oka. No bo kto by na zachodzie Jarka traktował poważnie jak on wszędzie zamachowców widzi. (kondominium, smoleńsk i inne bzdety).
Ciekawe czy w zagranicznych mediach można coś pochwalnego o Kaczyńskim znaleźć.
Rozumiem, że jeśli rządzi Tusk czy ktoś inny to traktują nas poważnie?

Będą nas traktować jeszcze bardziej z przymrużeniem oka jak sprzedamy cały dobytek narodowy i nie będziemy już zupełnie konkurencyjni w Europie.

Chyba to jest ważniejsza kwestia niż to co tam sobie pismaki czy politycy wszecheurpejscy myślą o naszych politykach nie uważasz?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰