SmutnyRomantyk napisał(a):

Guardian 2011r
"Tusk jest miły, a Kaczyński to aktor"
Normalnie bym się wstydził jakby taki człowiek był przywódcą Polski.
Traktowano by nas z przymrużeniem oka. No bo kto by na zachodzie Jarka traktował poważnie jak on wszędzie zamachowców widzi. (kondominium, smoleńsk i inne bzdety).
Ciekawe czy w zagranicznych mediach można coś pochwalnego o Kaczyńskim znaleźć.
|
Rozumiem, że jeśli rządzi Tusk czy ktoś inny to traktują nas poważnie?
Będą nas traktować jeszcze bardziej z przymrużeniem oka jak sprzedamy cały dobytek narodowy i nie będziemy już zupełnie konkurencyjni w Europie.
Chyba to jest ważniejsza kwestia niż to co tam sobie pismaki czy politycy wszecheurpejscy myślą o naszych politykach nie uważasz?