yarow napisał(a):

Nie uprawiaj faszyzującej mowy nienawiści i nie cytuj ekonomiczny troglodytów.
Albowiem każdy przecież wie, że w Polsce od 2007 roku mamy przyjaznych obywatelom urzędników, uproszczono zasady działania firm, obniżono koszty pracy, zmniejszono biurokrację. Ogólnie rzecz ujmując - jest wspaniale, ale z dnia na dzień będzie lepiej!
Każdy kto śmie uważać inaczej jest po prostu PiSowskim oszołomem, który słyszy strzały.