Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22167
Stary 28.03.2013, 22:17
yarow napisał(a):Wyświetl post
Biurokracja w Polsce i Wielkiej Brytanii. Na przykładzie czynności wystawienia faktury: http://www.wykop.pl/link/1457893/fak...kiej-brytanii/
Nie uprawiaj faszyzującej mowy nienawiści i nie cytuj ekonomiczny troglodytów.

Albowiem każdy przecież wie, że w Polsce od 2007 roku mamy przyjaznych obywatelom urzędników, uproszczono zasady działania firm, obniżono koszty pracy, zmniejszono biurokrację. Ogólnie rzecz ujmując - jest wspaniale, ale z dnia na dzień będzie lepiej!

Każdy kto śmie uważać inaczej jest po prostu PiSowskim oszołomem, który słyszy strzały.