Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22165
Stary 28.03.2013, 21:57
u donia na etacie biedak pewnie dorabia haha

zdecyduj sie jak mamy mowic: jurij czy romantyk, dawno dawno temu w ekstradycji był pewien jurij
Ostatnio edytowane przez Kolumbus : 28.03.2013 o godz. 22:01.
piekna zaba w podpisie