Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
15045
28.03.2013, 20:24
Zohan
napisał(a):
Wywiad z Cleberem na Weszło:
http://www.weszlo.com/news/14300-Cle...sc_droga_Legii
Ta sprawa jest bardzo ciekawa i wydaje się pół rozwiązaniem problemu Cupiała ze szkoleniem piłkarzy. Moglibyśmy dostawać młodych zawodników, z ambicjami i marzeniami.
kiedyś Ptak też sprowadził hurtowo Brazylijczyków do Pogoni i pamietamy jak to sie skończyło.
Beto też był wychowankiem słynnego Palmeiras więc nie reguła.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.03.2013 o godz. 20:38.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA