Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22156
Stary 28.03.2013, 18:10
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Bo cie trzepnę zaraz w ucho synu Palikota i Grodzkiego !Gdyby nie twoje komuchy to nie powstałaby wogóle Komisja Majątkowa, bo by nie musiała. Nie trzeba było przy ochronie sowieckich czołgów zabierać majatki ludziom i instytucjom. Wtedy nie płakałbys na forum.
Odezwał się wyznawca Jarosława Polskę Zbaw i Marty zawsze dziewicy
Jakie moje komuchy co ty bredzisz ? Jak im zabrali majątki to powinni jak każdy obywatel tego kraju pójść do Sądu domagać sie zwrotu ,tak żeby oni stali po jednej stronie jako wnioskodawcy ,z drugiej strony reprezentant Skarbu Państwa , a Sąd rozstrzyga w sposób jawny, a nie jakieś złodziejskie Komisje gdzie sie 12 osób zamknęło i po cichu rozszabrowali ziemie i budynki