AS82 napisał(a):

|
Szkoda ,że taki gorliwy nie byłeś przy działalności kościelnej Komisji Majątkowej ,jak sobie w zamkniętym gronie ,za zamknietymi drzwiami przyznawali nieruchomości bez pytania o zdanie samorządu i jak się później okazało wszystko było legalne , to znaczy szwindle się zdarzały ,ale główny szwindel czyli samą Komisje usłużni klerowi politycy do społki z Trybunałem Konstytucyjnym zamietli pod dywan .
|
Bo cie trzepnę zaraz w ucho synu Palikota i Grodzkiego !

Gdyby nie twoje komuchy to nie powstałaby wogóle Komisja Majątkowa, bo by nie musiała. Nie trzeba było przy ochronie sowieckich czołgów zabierać majatki ludziom i instytucjom. Wtedy nie płakałbys na forum.