Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4924
Stary 28.03.2013, 15:43
Chce ktoś Nokię N8?

Zielona, igiełka, noszona w silikonie, stan perfekt, bo używałem jej sporadycznie jako urządzenia do grzebania w internecie (bo ja wierzę tylko w dwa telefony - E90 i 8800 )

Leży i się kurzy, na allegro żal puszczać, więc jakby ktoś chciał, to śmiało


I do tego, dla zmotoryzowanych - zapraszam do siebie na wiosenne odszczurzanie aut, link w podpisie, a do tego 6 kwietnia jesteśmy w bonarce na wystawie klasyków, będzie można pogadać i popytać
Odpowiedz cytując