Chce ktoś Nokię N8?
Zielona, igiełka, noszona w silikonie, stan perfekt, bo używałem jej sporadycznie jako urządzenia do grzebania w internecie (bo ja wierzę tylko w dwa telefony - E90 i 8800 )
Leży i się kurzy, na allegro żal puszczać, więc jakby ktoś chciał, to śmiało
I do tego, dla zmotoryzowanych - zapraszam do siebie na wiosenne odszczurzanie aut, link w podpisie, a do tego 6 kwietnia jesteśmy w bonarce na wystawie klasyków, będzie można pogadać i popytać
