|
"strony żydowskiej" tzn . kogo ? własność jest kogoś konkretnie z imienia i nazwiska. Widać, że nie jarzysz tematu. Żydzi domagają się "odszkodowań" tzn. chcą wyłudzić od Polski pieniądze nawet za własność osób, które nie mają spadkobierców. jeszcze raz napiszę bo widać, ze nie rozumiesz:
To byli obywatele polscy, których majątek jeśli nie mają spadkobierców przechodzi na Skarb Państwa. Nie wiem dlaczego jakiekolwiek pieniądze mają z tego tytułu trafić do Izraela ?
|