Wyasygnować kilkadziesiąt mld ? dla kogo ? Żeby jeszcze dla spadkobierców ale jak powszechnie wiadomo oni chcą kasę nawet za tych co ich nie mają (spadkobierców) Poza tym byli obywatelami Polski a więc w sytuacji kiedy nie ma się spadkobierców majątek przechodzi na Skarb Państwa. Czy majatek Polaka, który zmarł w USA i nie ma spadkobierców wysyłany jest do Polski ?
PO zaczyna kontrolować ....sny

:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/50084...ietym-lbem-hgw