Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22146
Stary 28.03.2013, 11:05
Wyasygnować kilkadziesiąt mld ? dla kogo ? Żeby jeszcze dla spadkobierców ale jak powszechnie wiadomo oni chcą kasę nawet za tych co ich nie mają (spadkobierców) Poza tym byli obywatelami Polski a więc w sytuacji kiedy nie ma się spadkobierców majątek przechodzi na Skarb Państwa. Czy majatek Polaka, który zmarł w USA i nie ma spadkobierców wysyłany jest do Polski ?

PO zaczyna kontrolować ....sny:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/50084...ietym-lbem-hgw
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 28.03.2013 o godz. 11:06.