Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1440
Stary 28.03.2013, 01:58
Adam Nawałka, przy obecnej sytuacji kadrowej i finansowej klubu, ma jeszcze jeden dodatkowy atut. Wyrobił sobie markę trenera, który z jednej strony potrafi odbudować formę takich piłkarzy jak np. Gancarczyk a z drugiej odważnie stawia na młodych (potrafi ich wyłowić i przekonać do gry w swojej drużynie) - warunek jest jeden: trzeba ostro się przykładać na treningach. Ci mniej ambitni nie mają co szukać w drużynie, którą prowadzi. Także biorąc pod uwagę naszą obecną sytuację finansową i perspektywę przebudowy drużyny (pomijam już fakt emocjonalnego związania z Wisłą) Adam Nawałka to bardzo dobra opcja.

Na razie to tylko gazetowe spekulacje, trzeba trzymać kciuki za Tomka Kulawika dla którego to pierwsze samodzielne kroki w prowadzeniu dorosłej drużyny w dłuższym okresie czasu. Na to co zastał, dotychczasowe wyniki ma całkiem niezłe (co raz lepsze znaczy się), sama gra uległa poprawie i widać, że zdecydowanie lepiej dogaduje się z zawodnikami niż Probierz. Nagonka Weszło na niego jak i na Levyego ze Śląska (na polskie warunki świetny trener) jest żenująca i prostacka. Zawsze będę dobrze życzył Tomkowi Kulawikowi.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując