Ja tylko pytam kto wam daje gwarancje albo i co ze Nawałka to tak super trener i z jego przyjsciem zacznie sie wielka piłka

no chyba jakies jaja sobie ktos tutaj robi
to ze Kulawik jest slaby i trzeba wymiany to wiadomo ale Nawałka to zaden gwarant ze bedzie lepiej ,bo moze i bedzie tak samo.Mecz na Legii fajnie pokazal ile wart jest ten Gornik Nawałki.
jedynym wyjsciem bylby ktos mlody i glodny sukcesu zza granicy,inaczej nic to nie da.