Wyświetl pojedynczy post
Jachcik
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1264
Stary 27.03.2013, 21:09
Powiem Ci kolego, że dzięki. Jednak nigdy nie wypuściłem Wiślackiego kawałka

W sumie to nie jestem w ogóle zadoowolony z tego ostatniego kawałka(sam już nie wiem czemu) i utrzymuje że najlepszy kawałek jaki nagrałem to ten
Jachcik- Siema, Bartek
wis.la/hsm3g
Ostatnio edytowane przez Jachcik : 27.03.2013 o godz. 21:14.
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując