Powiem Ci kolego, że dzięki. Jednak nigdy nie wypuściłem Wiślackiego kawałka
W sumie to nie jestem w ogóle zadoowolony z tego ostatniego kawałka(sam już nie wiem czemu) i utrzymuje że najlepszy kawałek jaki nagrałem to ten
Jachcik- Siema, Bartek
wis.la/hsm3g