Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1263
Stary 27.03.2013, 20:51
Jachcik napisał(a):Wyświetl post
Widze, że podbijamy z Pio co jakic czas sami ten temat , a więc moj nowy kwałek
wis.la/g9a5b
powiem Ci kolego, że zrobiłeś ogromny postęp w porównaniu do tego co było np w kawałku wiślackim propsy, czekam na wiecej
I
Odpowiedz cytując