Temat
:
Praca
Wyświetl pojedynczy post
Ilonka
Banita
Od: 01.2012
Offline
#
576
27.03.2013, 19:30
Slyszal ktos o tymczasowej pracy ulotki rozwozenie gastronomi itd? najlepiej bez umowy i bez ubezpieczenia....
Ilonka
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Ilonka