lazy napisał(a):

Konrad,
Nie jesteśmy potęgą bo nasz kraj zniszczyła najpierw II Wojna Światowa i pół wieku komunizmu. A potem doszły do tego mniej lub bardziej socjalne rządy.
Prawda jest taka że mamy możliwości których nie mieliśmy bardzo dawno. Ważne żeby je odpowiednio wykorzystywać. Narzekacie na Unię, ale ilość pieniędzy wpompowywanych w gospodarkę na podstawowym poziomie działalności gospodarczej jest nieporównywalna z niczym wcześniej. Owszem jest zyliard utrudnień, które jedynie komplikują życie i działanie. Ale okazuje się że przedsiębiorczość w Polakach nie wyginęła, a co jest fenomenem ilość kobiet otwierających działalność gospodarczą jest najwyższa w Europie. I zanim mi ktoś odpowie że to efekt umów śmieciowych to jedno zdanie: Sam to przeżyłem i nigdy nie wrócę do pracy na etacie.
Nasze narzekanie nic nie pomoże, trzeba się wziąć do roboty.
|
....ica mnie strzela gdy słyszę ten argument.