Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1437
Stary 27.03.2013, 18:37
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Przewaga Nawałki w jednym punkcie jest zdecydowana. Nawałka będzie miał mocniejszą pozycje w klubie.
Pamiętasz, ile razy już Nawałka z Wisły odchodził/wylatywał jako trener? Ja naliczyłem trzy.

"Mocniejsza pozycja" to u nas cztery - pięć meczy bez zwycięstwa, albo jedna mocna wtopa jak np. z Cracovią. Paradoksalnie - pierwsi jego głowy zaczną domagać się kibice, bo (cytuję): "Wisła ma potencjał na mistrzostwo/puchary" i "To nie jest taki słaby skład żeby przegrywał z X".

Do wglądu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.03.2013 o godz. 18:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując