KOMINEK napisał(a):

|
Przewaga Nawałki w jednym punkcie jest zdecydowana. Nawałka będzie miał mocniejszą pozycje w klubie.
|
Pamiętasz, ile razy już Nawałka z Wisły odchodził/wylatywał jako trener? Ja naliczyłem trzy.
"Mocniejsza pozycja" to u nas cztery - pięć meczy bez zwycięstwa, albo jedna mocna wtopa jak np. z Cracovią. Paradoksalnie - pierwsi jego głowy zaczną domagać się kibice, bo (cytuję): "Wisła ma potencjał na mistrzostwo/puchary" i "To nie jest taki słaby skład żeby przegrywał z X".
Do wglądu.