Wyświetl pojedynczy post
piotrek chicago
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27007
Stary 27.03.2013, 17:02
bral ktos cos z yesssport na wysylke?. ja wzialem dwie koszulki Wisla krakbet z wysylka i mam z nimi problem nie wyslali nie odpowiadaja na maile a tel do nich jest w jedna strone hahahah tylko oni moga dzwonic. zglosilem sprawe do paypal (przez nich placilem) i oni maja juz sie tym zajac. mial ktos z nimi klopoty?
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
Odpowiedz cytując