|
bral ktos cos z yesssport na wysylke?. ja wzialem dwie koszulki Wisla krakbet z wysylka i mam z nimi problem nie wyslali nie odpowiadaja na maile a tel do nich jest w jedna strone hahahah tylko oni moga dzwonic. zglosilem sprawe do paypal (przez nich placilem) i oni maja juz sie tym zajac. mial ktos z nimi klopoty?
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
|