Karamazow napisał(a):

|
Obecnej ekipy rządzącej bronią dwie grupy ludzi: debile i opłacane aparatczyki. Widząc przemyślane działanie dyskusyjne Szpena najpewniej jest opłacanym pracownikiem.
|
Jeszcze pewnie jest opłacany za pieniądze z twoich podatków
Co do tego jak rządzi PO i jak zadłużyli kraj to jestem pewien niemal w 100% ,że jakby rządził PIS to zadłużyłby ten kraj tak samo albo jeszcze bardziej , bo skoro PIS rządził w czasach prosperity i nie przeprowadził żadnych zmian , nie odchudził administracji a jedyne co zrobił to obniżył podatki najbogatszym ,to świadczy to jedynie o tym że są takimi samymi ekonomicznymi troglodytami jak PO ,dla których co roczne zadłuzanie Polski to norma, ważne ,że kasa w ich portfelu sie zgadza.