Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22127
Stary 27.03.2013, 15:04
?
Jak wszystko odbierasz tak personalnie to faktycznie masz problem. Piszę ogólnie, że ciężko jest ale żyć z czegoś trzeba, a za pisanie postów (wbrew sugestiom niektórych) nikt mi nie płaci.

Nie wiem jaki masz pomysł na biznes ale czemu w takim razie się za niego nie weźmiesz? 15 tys. albo 40 tys. na start jest do wyciągnięcia - znam to z autopsji (moja żona) i od kilku znajomych. + rok czasu ulgowego ZUS-u + do załatwienia ewentualna pomoc na pracowników. Na początek wystarczy, a dzięki temu jest czas na rozwinięcie przedsięwzięcia.
c.d.n.