
?
Jak wszystko odbierasz tak personalnie to faktycznie masz problem. Piszę ogólnie, że ciężko jest ale żyć z czegoś trzeba, a za pisanie postów (wbrew sugestiom niektórych) nikt mi nie płaci.
Nie wiem jaki masz pomysł na biznes ale czemu w takim razie się za niego nie weźmiesz? 15 tys. albo 40 tys. na start jest do wyciągnięcia - znam to z autopsji (moja żona) i od kilku znajomych. + rok czasu ulgowego ZUS-u + do załatwienia ewentualna pomoc na pracowników. Na początek wystarczy, a dzięki temu jest czas na rozwinięcie przedsięwzięcia.