WISŁAZWE napisał(a):

|
Sędzią głównym poniedziałkowego spotkania będzie Marcin Borski. W tym sezonie sędziował nam już dwa spotkania w tym feralny remis z Podbeskidziem (0-0) oraz z Jagiellonią Białystok (0-0). Natomiast ''Biało-zielonym'' arbiter ze stolicy sędziował raz w wyjazdowym meczu 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (0-2).
|
Teraz pewnie nie bedzie ufał juz swoim kolegom i jak co to sam bedzie podejmował decyzje. Niech tylko nie daja na ten mecz znowu arbitra bramkowego bo z nich i tak pozytku nie ma.