Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22122
Stary 27.03.2013, 14:03
To nie dyskusja ze szpenem tylko z wyimaginowaną rzeczywistością bezmózgich lemingów. Dla których liczy się po pierwsze to że kaczor jest odsunięty, po drugie że jest ciepła woda w kranie i po trzecie że w Rumunii mają gorzej. Te trzy fakty utrzymują leminga w niesłabnącej ekstazie, która pozwala nie dostrzegać rzeczywistego obrazu syfu i degrengolady która postępuje odkąd banda cudaka rządzi czyli od nocnej zmiany.

Media wciskają zakompleksionym nieukom, że Polska to zaścianek, że Polak to złodziej pijak i leń, a najlepiej by było o Polsce zapomnieć bo po co się wstydzić. Czy tak urobiony leming nie będzie się cieszył, że ma lepiej niż Rumun? Będzie, mało tego będzie to uważał za niebywały sukces.

Jedyna szansa to nazywać rzeczy po imieniu, bez kurtuazji.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 27.03.2013 o godz. 14:14.
Hej Nasz TS !!