Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22118
Stary 27.03.2013, 13:44
Naprawdę macie siłę jeszcze dyskutować z naczelnym mitomanem tego forum?

Na początku tej strony wrzucił smroda (standardowo jak na siebie) o cenie pomidorów i wywołał Drozda do tablicy. Ten mu odpowiedział jednocześnie go ośmieszając i co? Temat rozmyty i kolejny wrzut na zupełnie inny temat. Tak się właśnie "dyskutuje" ze Szpenem.

P.S. Ja na posty Szpena i zaczepki już po prostu nie odpowiadam. To samo polecam Wam. Szybciej z forum przynajmniej zniknie albo pojawi się pod nowym nickiem.
Ostatnio edytowane przez hunter : 27.03.2013 o godz. 13:48.