Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
kougar
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
2486
27.03.2013, 13:37
Dość ciekawy wywiad ze Stanem: dlaczego nie zatrudniano Polaków za czasów Maaskanta.
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._Wisle_na.html
kougar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kougar
Znajdź inne posty napisane przez kougar