|
Wiecie co, jak wyciągacie dane statystyczne i prognozy bez związku z czymkolwiek a tylko żeby wykazać że moja racja jest mojsza, to zaczyna być to zabawne a nawet żenujące. Ten temat rzadko jest merytoryczny, ale pokazaliście że nawet konkretne dane statystyczne można zdezawuować i przekrzyczeć.
A potem jeden z użytkowników określa, że dane statystyczne to "słupki, sondaże, ratingi". Początkowo takie określenie mnie raziło, a teraz dochodzę do wniosku że jest w sumie słuszne.
Zatem w temacie: Nikt z was nie ma racji bo rację mam ja. Wskazują na to ostatnie badanie COBOS. Na pytanie: Kto ma rację?
82,5 % odpowiedziało "JA"
14,5 % "NIKT"
2 % "ONI"
Odpowiedzi: "TY", "LATAJĄCY POTWÓR SPAGETTI", oraz "DAJCIE MI WSZYSCY ŚWIĘTY SPOKÓJ" mieszczą się poniżej błędu statystycznego.
Howgh!
|