chcesz dyskutować, to wykaż trochę pracy i sam znajdź:
http://moto.pl/MotoPL/1,88571,116799...emburczyk.html
Co do odpowiedzi na Twoje żale...My do nich nie równamy, my ruszyliśmy mniej więcej z tego samego pułapu. Zapomniałeś, że kiedy na świecie był okres największego prosperity, gdy powstawały wielkie firmy, wspaniałe drogi i inne ważne instytucje państwo a społeczeństwo się bogaciło, to w Polsce mielismy ocet na polkach i radzieckich zbirów? Zapomniałeś, czy jesteś takim samym manipulantem jak Drozd?