Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22107
Stary 27.03.2013, 09:15
chcesz dyskutować, to wykaż trochę pracy i sam znajdź: http://moto.pl/MotoPL/1,88571,116799...emburczyk.html

Co do odpowiedzi na Twoje żale...My do nich nie równamy, my ruszyliśmy mniej więcej z tego samego pułapu. Zapomniałeś, że kiedy na świecie był okres największego prosperity, gdy powstawały wielkie firmy, wspaniałe drogi i inne ważne instytucje państwo a społeczeństwo się bogaciło, to w Polsce mielismy ocet na polkach i radzieckich zbirów? Zapomniałeś, czy jesteś takim samym manipulantem jak Drozd?