Jak widać można wybrać coś ciekawego.
Akademia Górniczo-Hutnicza wyłoniła zwycięzcę konkursu na mural, który ozdobi ścianę jednego z budynków uczelni przy ul. Czarnowiejskiej. Wygrał projekt przedstawiający lokomotywę parową, wizje latającego statku z I połowy XX wieku i nowoczesny akcelerator cząsteczek.
