Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8179
Stary 27.03.2013, 08:50
Ja dalej trzymam się koncepcji, że eliminacje zakończyły się dla nas już z w trakcie losowania . A teraz chodzi o to żeby je dograć do końca. PZPN zarobi trochę kasy na małomiasteczkowych zwiedzaczach stadionu i bedzie dalsze bicie piany czy przygotowania do EURO. I kolejne bajania o wielkich naszych szansach.
Mecz oglądałem do pierwszego karnego. Urzekł mnie widok Lewandowskiego, który zaciekle złapał piłkę żeby czasem nikomu innemu nie zachciało się strzelać karnego. Udało mu się ją wturlać do bramki i chłop się przełamał do tego stopnia, że i drugiego gola strzelił z karnego . Czekam na jakąś jego bramkę z akcji. Szkoda, że graliśmy z San Marino bo licznik nie strzelonych bramek przez niego przekroczyłby 1000 min.
Odpowiedz cytując