Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15043
Stary 27.03.2013, 08:02
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Ten caly Zubas zagral 4 mecze w Ekstraklasie w wy juz go widzicie w Wisle. Ludzie, poczekajcie z pol kolejki zanim zaczniecie formulowac takie sady.
Lykacie wszystko co wam powiedza w tej Lidze Plus jak mlode pelikany.
A potem będzie narzekanie, że przecież spisywał się świetnie i jesteśmy frajerami, bo daliśmy się wyprzedzić Lechowi/Legii, a było od początku wiadome, że to fantastyczny bramkarz i to za pół darmo.
Odpowiedz cytując