snyrting napisał(a):

Ten caly Zubas zagral 4 mecze w Ekstraklasie w wy juz go widzicie w Wisle. Ludzie, poczekajcie z pol kolejki zanim zaczniecie formulowac takie sady.
Lykacie wszystko co wam powiedza w tej Lidze Plus jak mlode pelikany.
|
A potem będzie narzekanie, że przecież spisywał się świetnie i jesteśmy frajerami, bo daliśmy się wyprzedzić Lechowi/Legii, a było od początku wiadome, że to fantastyczny bramkarz i to za pół darmo.