Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15042
Stary 27.03.2013, 07:59
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
Pawełek też się dobrze prezentował w Odrze i co ? Pamiętajmy , że bramkarze którzy graja w gorszych klubach maja multum sytuacji do wykazania się .W takiej sytuacji o wiele łatwiej zaprezentować się z dobrej strony .Nie ma ciśnienia na wynik więc taki zawodnik broni na luzie. Natomiast często taki bramkarz przechodzi do o wiele lepszego klubu i mając powiedzmy 2-3 interwencje w meczu potrafi wpuszczać babole - presja robi swoje .
No tak ale zobacz co się stało jak Mariusz zaczął trenowac z normalnym trenerem. Rozegrał wtedy najlepsza rundę w życiu ... i nie przedłużył kontraktu, wtedy zaczęło się robic trochę nerwowo. Przyszedł Pareiko który pokazał się z dobrej strony, następnie trenerowi skrócili nazwisko i z tego tytułu musiał opuścic klub... jak się to skończyło dla Sergieja wszyscy wiemy.

Cytat:
Kadra U-18 wygrała z Ukrainą 6-0
wis.la/syalh

może warto kilkoma tymi chłopakami sie zainteresować zamiast sprowadzć szrot z zagranicy
No tak tylko wiesz ... managerowie namieszają im w głowach i w ogóle ...
Ostatnio edytowane przez cfa : 27.03.2013 o godz. 08:05.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując