|
Stuprocentowa sytuacja w końcówce dla San Marino jest idealnym podsumowaniem tej żenady,którą dzisiaj oglądaliśmy.
EOT: Fornalik w wywiadzie: "Były różne fazy gry,gdzie graliśmy trochę lepiej i gdzie uspokajaliśmy grę" WTF? zero krytycyzmu wobec tego badziewia ze strony trenera,czyli udajemy że wszystko zmierza we właściwym kierunku i możemy byc zadowoleni.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 26.03.2013 o godz. 22:48.
|