Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15039
Stary 26.03.2013, 18:24
Pawełek też się dobrze prezentował w Odrze i co ? Pamiętajmy , że bramkarze którzy graja w gorszych klubach maja multum sytuacji do wykazania się .W takiej sytuacji o wiele łatwiej zaprezentować się z dobrej strony .Nie ma ciśnienia na wynik więc taki zawodnik broni na luzie. Natomiast często taki bramkarz przechodzi do o wiele lepszego klubu i mając powiedzmy 2-3 interwencje w meczu potrafi wpuszczać babole - presja robi swoje .
Odpowiedz cytując