|
Pawełek też się dobrze prezentował w Odrze i co ? Pamiętajmy , że bramkarze którzy graja w gorszych klubach maja multum sytuacji do wykazania się .W takiej sytuacji o wiele łatwiej zaprezentować się z dobrej strony .Nie ma ciśnienia na wynik więc taki zawodnik broni na luzie. Natomiast często taki bramkarz przechodzi do o wiele lepszego klubu i mając powiedzmy 2-3 interwencje w meczu potrafi wpuszczać babole - presja robi swoje .
|