Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8160
Stary 26.03.2013, 16:17
rw88

Bredzisz. Oj, bredzisz paskudnie. Wyjatek podprowadzasz pod regule probujac dowodzic swoich racji. Wegrzy czy Bulgarzy maja chwilowy okres konia i ty juz tupasz dlaczego graja lepiej on Nas. Bo maja okres konia? Skonczy sie to znowy beda meczyli buly z Albania...

Sprawdzmy ostatnie 12 la:

a) Wegry; gowno
b) Bosnia; gowno
c) Bulgaria; EURO 2004
d) Rumunia; EURO 2008
e) Polska; Mundial 2002, Mundial 2006, EURO 2008, EURO 2012 (nie liczy sie)

Dlaczego my nie mozemy grac tak jak Bulgaria czy Bosnia?! Dlaczego?! Kuzwa, bo maja chwilowy okres konia, tak jak my mielismy gdy ogrywalismy Portugalie 2:1. Dlaczego wtedy moglismy wygrac z Portugalia a teraz nie?! Dlaczego?!

Powazniej piszac; mamy lepszych pilkarzy to i wyniki mamy lepsze od nich. Inna sprawa ze material pilkarski wciaz kiepski, totez nie dziwic sie ze takie reprezentacje jak Belgia czy Chorwacja graja lepiej od nas. Maja duzo lepszych pilkarzy.


----------------------------------------

Cytat:
Boruc (Southampton) - Piszczek (Dortmund), Salamon (AC Milan), Glik (Torino), Komorowski (Terek) - Krychowiak (Reims), Majewski (Notthingam) - Błaszczykowski (Dortmund), Wolski (Fiorentina), Mierzejewski (Trabzonspor) - Lewandowski (Dortmund)
Ogorek ligi angielskiej (klub) - okej - nie gra (zawodnik) - ogorek ligi wloskiej (klub) - sredniak ligi rosyjskiej (klub) - ogorek ligi francuskiej (klub) - 2 liga angielska (klub) - okej - nie gra (zawodnik) - srednio solidny klub europejski (klub) - okej

No i masz odpowiedz dlaczego jestesmy tacy cholernie slabi. Pomijajac trojke z Dortmundu to kogo mamy? Wielkich sredniakow, pilkarzy jakich w skali europejskiej setki, ktorzy graja (lub nie) w dupnych klubach. Co to jest Southampton? Co to jest Notthingam? Co to jest Torino?

Tyle.

P.S
Ale Fornalik to dupa a nie fachowiec. Wprawdzie lepszy od Smudy, ale... wciaz polska mysl szkoleniowa.

Wywalic, zatrudnic zagranicznego fachowca i budowac druzyne na el. EURO 2016.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 26.03.2013 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując