Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15037
Stary 26.03.2013, 15:02
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Ten caly Zubas zagral 4 mecze w Ekstraklasie w wy juz go widzicie w Wisle. Ludzie, poczekajcie z pol kolejki zanim zaczniecie formulowac takie sady.
Lykacie wszystko co wam powiedza w tej Lidze Plus jak mlode pelikany.
jaka liga plus? nie osądzaj ludzi wg. własnej miarki.
kazdy który ogladał te 4 mecze Bełchatowa miał możliwośc ocenienia wg siebie gry Zubasa i pewnie dlatego tyle jest o nim pozytywnych opinii.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując