snyrting napisał(a):

Ten caly Zubas zagral 4 mecze w Ekstraklasie w wy juz go widzicie w Wisle. Ludzie, poczekajcie z pol kolejki zanim zaczniecie formulowac takie sady.
Lykacie wszystko co wam powiedza w tej Lidze Plus jak mlode pelikany.
|
jaka liga plus? nie osądzaj ludzi wg. własnej miarki.
kazdy który ogladał te 4 mecze Bełchatowa miał możliwośc ocenienia wg siebie gry Zubasa i pewnie dlatego tyle jest o nim pozytywnych opinii.