Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8159
Stary 26.03.2013, 15:00
Jeśli zwalniać to jutro po meczu. Jeśli nie to dać dograć Fornalikowi do jesieni i po odpadnięciu z eliminacji postawić na solidnego Trenera (przez duże T) zagranicznego. Tak to widzę.
Odpowiedz cytując