|
Podejrzewam, że to ma być w takim razie sprzęt do grania. W takiej sytuacji zgaduję, że i teraz po roku może być problem, bo jeszcze w 2013 roku (prawdopodobnie IV kwartał) na rynku zadebiutują nowe konsole od Sony oraz Microsoftu.
Finał tego może (choć nie musi) być taki, że wymagania sprzętowe nowych produkcji ponownie wzrosną i sprzęt komputerowy w obecnym czasie naprawdę niezły, będzie wówczas delikatnym przeżytkiem... To nie jest raczej najlepszy czas na składanie komputera z przeznaczeniem "growym" na dłuższy czas. Choć tak, jak pisałem wcześniej: nieco tutaj gdybam.
Przejrzałem jednak z ciekawości Gral.pl, ale tam nie ma w ogóle wyboru kart graficznych z tej serii - a jeśli już, to są dość drogie.
|