Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8149
Stary 25.03.2013, 23:05
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Najłatwiej jest zwalić wszystko na trenera i najlepiej jak mecz jest przegrany to swoje tezy uskuteczniać.
Nie trawiłem Fornalika od samego początku i dowody są pewnie nawet na forum.
Mecz z Macedonią zapamiętałem jako traumę, taktyczny neolit.

Ale dopiero jak Ukraińcy ściągnęli naszym publicznie gacie (poza Koseckim, ten sam się zareklamował) takie głosy jak mój zostały zauważone.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując