Jaroo1 napisał(a):

|
Najłatwiej jest zwalić wszystko na trenera i najlepiej jak mecz jest przegrany to swoje tezy uskuteczniać.
|
Nie trawiłem Fornalika od samego początku i dowody są pewnie nawet na forum.
Mecz z Macedonią zapamiętałem jako traumę, taktyczny neolit.
Ale dopiero jak Ukraińcy ściągnęli naszym publicznie gacie (poza Koseckim, ten sam się zareklamował) takie głosy jak mój zostały zauważone.