|
Co bym zrobił w trakcie meczu z San Marino to zostawiłbym Lewandowskiego na cały mecz na ławce. Żeby gola zdobył i wyzerował sobie licznik w poważnym meczu a nie z kelnerami. Bo potem będzie Lewy strzelił brameczkę i kolejne 900minut luzu. Na złość posadziłbym gościa na kelnerów na ławce
|