Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8146
Stary 25.03.2013, 18:33
Co bym zrobił w trakcie meczu z San Marino to zostawiłbym Lewandowskiego na cały mecz na ławce. Żeby gola zdobył i wyzerował sobie licznik w poważnym meczu a nie z kelnerami. Bo potem będzie Lewy strzelił brameczkę i kolejne 900minut luzu. Na złość posadziłbym gościa na kelnerów na ławce
Odpowiedz cytując