mr_kwolf napisał(a):

Najbliżej był Engel. Mimo, że miał trudniejszą drogę. A o nim pewnie dobrego zdania nie masz. Jak widać to nie jest żaden wyznacznik.
|
Za czasów Engela drużyny np cypryjskie były na poziomie ..... aktualnie polskich. Teraz jest dużo wyższy poziom reszty Europy. Ale fakt był blisko co faktycznie nie zmienia mojego zdania o nim.