|
Wystarczy że przyszedłby jakiś ogarnięty trener z wiedzą taktyczną, wystarczyłoby dać mu czas i liga była by pozamiatana. W tej chwili żaden polski trener nie prowadzi nawet słabych drużyn w Europie(Smuda... wyjątek potwierdza regułe) więc niech dalej Cupiał zatrudnia polskich beztalenciów, co ostatnio pokazał Fornalik.
Ja wiem że Nawałka coś pokazał w Górniku ale jeśli Bednarz sprowadzi mu masę szrotu z zagranicy to sobie chłop nie poradzi, nie da się, to raczej taki lokalny trener co innego jeśli da mu się czas i na tym można zakończyć dyskusje
|