kacpergawlo napisał(a):

|
Dawno nie wchodziłem na forum
|
I bardzo słusznie. Jak masz normalnych kibiców "irytować", to lepiej się tu nie pojawiaj.
Ja rozumiem, że pedałowanie jest teraz w modzie, ale czepianie się Kulawika o wygląd?
Tekst z "Faktu" wygląda na klasyczną sklejkę, więc nie podniecałbym się nim specjalnie. Skoro Cupiał publicznie zadeklarował, że Kulawik po zdobyciu PP ma zostać, to raczej nie będzie się kompromitował. Co innego zderzaki w postaci Łysego, ale z siebie nie będzie robił publicznie pośmiewiska. Przynajmniej - mam taką nadzieję.
Jeżeli trener Kulawik będzie miał dobre wyniki, powinien zostać. Z tym składem i tak nic nie zdobędziemy (a Bednarz podobno już majaczy, że Brud to przyszłość Wisły).