Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1417
Stary 25.03.2013, 16:27
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Dawno nie wchodziłem na forum
I bardzo słusznie. Jak masz normalnych kibiców "irytować", to lepiej się tu nie pojawiaj.
Ja rozumiem, że pedałowanie jest teraz w modzie, ale czepianie się Kulawika o wygląd?


Tekst z "Faktu" wygląda na klasyczną sklejkę, więc nie podniecałbym się nim specjalnie. Skoro Cupiał publicznie zadeklarował, że Kulawik po zdobyciu PP ma zostać, to raczej nie będzie się kompromitował. Co innego zderzaki w postaci Łysego, ale z siebie nie będzie robił publicznie pośmiewiska. Przynajmniej - mam taką nadzieję.
Jeżeli trener Kulawik będzie miał dobre wyniki, powinien zostać. Z tym składem i tak nic nie zdobędziemy (a Bednarz podobno już majaczy, że Brud to przyszłość Wisły).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.03.2013 o godz. 17:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując