Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1416
Stary 25.03.2013, 16:17
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Poważnie takie oczywistości muszę tłumaczyć?
a) Wyniki - tragedia jak była tak jest
b) Charyzma - totalny brak
c) Prezencja - nie chodzi mi nawet o wygląd, ale te żenujące konfrencje, pieprzenie truizmów, pokaz żenady przy każdym wypowiedzianym zdaniu. No już nie mówię o "GKS Katowice? Ja tego nie powiedziałem (śmiech)" czy "Tak tyka to zegar" bądź innych BETONACH. Poważnie wam to nie przeszkadza, że Kulawik na pierwszy rzut oka i ucha wygląda bardziej na szatniarza niż trenera w poważnym zespole?
d) Styl - czy wy widzicie choćby najmniejszą poprawę w grze? Dwa wygrane mecze w mocno przeciętnym stylu i Wam całkiem odjebało? Już nikt nie pamięta, że w tej samej rundzie wyglądaliśmy tragicznie na tle marnego Bełchatowa czy Podbeskidzia? Ja nie widzę najmniejszego progresu.
e) Taktyka - mi osobiście wystarczyła "Tak tyka", ale dla bardziej betonowych to nawet Jaliens narzekał na żenującą wiedzę taktyczną trenera, widać to także w meczach, gdzie nie ma najmniejszego pomysłu w ataku. W ogóle nie widać jakichkolwiek wyćwiczonych, nawet topornie, schematów. Nie widać nic co byłoby zasługą trenera w tej dziedzinie.
f) Uległość - poważnie was cieszy, że wszyscy gracze robią podśmiechujki ze swojego bądź co bądź szefa i mają na niego wyjebane tylko dlatego, że może przez to trochę lepiej grają? Na pewno chcecie, żeby długofalowo w ten sposób była budowana atmosfera? I akurat tu mam bardzo wiarygodne źródło, że Kulawika w zespole nie traktuje poważnie NIKT.
g) Przygoda z ME też była żenująca, ale mało kto ogląda, więc mało kto wie.
h) Wystawienie choćby na minutę Sikorskiego.

Nie widzę ani jednego plusu tego partacza, może Wy mnie oświecicie? Jestem w stanie żałozyć się o co chcecie (może być kasa), że długofalowo Kulawik się "....a skompromituje".
Prawda jest taka, że ostatnie ciut lepsze wyniki to zasługa przede wszystkim Małeckiego i tyle.

a) sprawdź jeszcze raz ostatnie wyniki z rundy wiosennej

b) jeśli piłkarze wykonują zalecenia trenera to znaczy że charyzmę ma - jesteś z tych osób które nie mają bladego pojęcia o czym rozmawia trener w szatni więc lepiej się nie odzywać

c) krawat gra na boisku?

d) tak, widać że nie biegają po boisku bez sensu

e) jak wyżej

f) patrz punkt b - nie masz pojęcia o stosunkach na linii trener piłkarze to przestań pieprzyć jak dziennikarz wybiórczej

g) bywały bardziej żenujące występy w ME - przy braku akademii dla młodych wyniki były adekwatne

h) jest to strategia trenera - nie wiesz czy za tym się nie kryje polecenie "z góry"


Raz - dla ciebie Patryk Małecki a nie Małecki

Dwa - za "partacza" czarny i twardy .... ci w dupę, jest to trener WISŁY więc z szacunkiem
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując