|
Może poczekacie z osądami jeszcze kilka spotkań. Widzę że co poniektórzy fest się podjarali po wygranych z cieniasami.
Czas wszystko zweryfikuje, ja trzymam kciuki za Kulawika i ekipę. Po sezonie będzie czas na wystawianie laurek.
Jeśli Cupial już dograł Nawałkę, jego prawo. Kulawik i tak walczy o swoją przyszłość podobnie jak kilku naszych kopaczy.
|