Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1415
Stary 25.03.2013, 14:28
Może poczekacie z osądami jeszcze kilka spotkań. Widzę że co poniektórzy fest się podjarali po wygranych z cieniasami.
Czas wszystko zweryfikuje, ja trzymam kciuki za Kulawika i ekipę. Po sezonie będzie czas na wystawianie laurek.
Jeśli Cupial już dograł Nawałkę, jego prawo. Kulawik i tak walczy o swoją przyszłość podobnie jak kilku naszych kopaczy.
Odpowiedz cytując