mitmichael napisał(a):

A własnie, ze dostana i juz wiadomo. 1 kolejka 1/4 LM bedzie leciec jeszcze na nSport i nPremium ale mecze rewanzowe beda juz podzielone - jeden mecz wtorkowy i srodowy na nSport i jeden mecz wtorkowy i srodowy na Canal+Sport. A tutaj masz potwierdzenie:
wis.la/kchyn
wis.la/o0kkt
|
Na jakim kanale - pytam o numer - jest już nsport dla abonenta C+ w paklecie premium?