Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.03.2013, 13:58
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
A własnie, ze dostana i juz wiadomo. 1 kolejka 1/4 LM bedzie leciec jeszcze na nSport i nPremium ale mecze rewanzowe beda juz podzielone - jeden mecz wtorkowy i srodowy na nSport i jeden mecz wtorkowy i srodowy na Canal+Sport. A tutaj masz potwierdzenie:

wis.la/kchyn
wis.la/o0kkt
Na jakim kanale - pytam o numer - jest już nsport dla abonenta C+ w paklecie premium?
Odpowiedz cytując