Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22092
Stary 25.03.2013, 13:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Idź się lepiej wykrztałcić bo sama POinteligencja nie wystarczy .

A te bajki dla lemingów które wklejasz już dawno przestały usypiać. Zachowujesz się jak ośmiolatek
E tam zapamiętał, że po "P" piszemy "rz" a nie "Ż" tylko wyjątków się nie nauczył, poza tym widać wierny wyznawca "Nowej ortografii polskiej" w wykonaniu Prezydenta Komorwoskiego, oczywiście "puki co"....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!