Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2062
Stary 25.03.2013, 12:55
http://wisla-krakow.przegladsportowy...331,1,727.html

Jacek Bednarz napisał(a):
Każdy ma prawo wybrać własną drogę. Czekaj, Brud, Chrapek, Nalepa, Uryga, Szewczyk czy Stolarski - skąd oni się wzięli? Mogą być wkrótce najważniejszymi postaciami Wisły. Nam się wmawia, że nie stawiamy na młodzież, bo nie mamy akademii. Mamy własny pomysł, w którym ma się liczyć efekt, a nie efekciarstwo. Za jakiś czas ocenimy, kto miał rację.

RATUNKU!!! Brud?!!?
Cały ten wywiad pokazuje że gość nie ma ŻADNEJ koncepcji zarządzania klubem.
c.d.n.
Odpowiedz cytując