http://wisla-krakow.przegladsportowy...331,1,727.html
Jacek Bednarz napisał(a):
|
Każdy ma prawo wybrać własną drogę. Czekaj, Brud, Chrapek, Nalepa, Uryga, Szewczyk czy Stolarski - skąd oni się wzięli? Mogą być wkrótce najważniejszymi postaciami Wisły. Nam się wmawia, że nie stawiamy na młodzież, bo nie mamy akademii. Mamy własny pomysł, w którym ma się liczyć efekt, a nie efekciarstwo. Za jakiś czas ocenimy, kto miał rację.
|
RATUNKU!!! Brud

?!!?
Cały ten wywiad pokazuje że gość nie ma ŻADNEJ koncepcji zarządzania klubem.