Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22087
Stary 25.03.2013, 12:47
A oni wszyscy tacy sami co?

Starajcie się lepiej chłopaki ...

Mamy 10% bezrobocia w styczniu 2013? To jest dobre kolego lazy? Wasz problem w tym, że w te bajki wierzą tylko debile.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 25.03.2013 o godz. 12:55.
Hej Nasz TS !!