SmutnyRomantyk napisał(a):

Hmmm... to jest dobre!
Fajnie by było gdyby politycy zamiast p...ić te demagogiczne dyrdymały opierali się na danych. Przynajmniej by mieli o czym dyskutować. Bo dziś moim zdaniem debata polityczna w Polsce nie istnieje. Zamiast tego jest "ideologiczna" naparzanka na Jarka, na Donka, na Januszka itd.