Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8140
Stary 25.03.2013, 12:26
Kluby w reprezentacji jednak nie grają, gdyż reprezentanci z podpisanymi pod ich nazwiskami nazwami klubów nie tworzą żadnego działania arytmetycznego, gdzie za Lewandowskiego można wstawić wartość 9, a za Boruca z kolei 7 i otrzymać sumę, którą porównany z innymi reprezentacjami. Nic z tego. Zabawa jest bardziej złożona i wystawia słabą cenzurkę zarówno reprezentantom i ich trenerom w ostatnich latach, w połowie lat 90-tych kiedy talentów piłkarskich w polskiej piłce było nie mniej niż teraz, a także w kilku wcześniejszych okresach kiedy reprezentanci kompromitowali się na tle wydawać by się mogło słabszych reprezentacji. Nawet z dobrej mąki kiepski piekarz smacznego chleba nie ulepi i vice versa. My nie jesteśmy nawet w tak komfortowej sytuacji, bo o dobrych piłkarzach i o dobrym trenerze w tej chwili możemy pomarzyć, a strach przed San Marino jaki jest widoczny pokazuje, że terapia elektrowstrząsowa jest więcej niż konieczna.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 25.03.2013 o godz. 12:28.
Odpowiedz cytując