Pis próbuje nam wcisnąć od lat jedno i to samo, ludzie tego nie kupują. Powinni jakąś nowość wprowadzić ale jak to mają zrobić z takim świętym prorokiem Jarkiem co Polskę zbawi .
Jak ktoś coś w tej partii próbuje zmienić jest eliminowany. Czyż w tej partii nie widzą że pod tym przywództwem niczego nie osiągną.
Ile jeszcze muszą upadków przeżyć aby przywódcę zmienić.
Powiedz Drozd czy w tej partii ktoś może inaczej pomyśleć niż guru Kaczyński, i co z takim partia robi jak inaczej myśli.
W/g ciebie kto wybiera mniejsze zło jest skończonym kretynem i trzeba wybrać większe zło.
Wtedy kim się stanie?
Jaruś na ostatnim wecie zarzucił kłamstwa rządzącym, na to odpowiedział mu Rostowski i inni ministrowie
http://rostowski.natemat.pl/54335,ni...ale-jest-biale
A tu jeszcze leprze dla niekumatych
http://platforma.org/pl/artykul/plat...-kaczynskiego/
Do tego Kaczyński się nie ustosunkował , puki co to na razie wygląda na to że Kaczyński kolejny raz kłamał. Ludzie pamiętają: nie będę premierem jak brat będzie prezydentem, koniec wojny Polsko polskiej, nie będę w koalicji z Samoobroną. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję. Kler nie ma wpływu na politykę PiS
Po prostu ludzie nie chcą błazna u władzy.
I moj ulubiony cytat z Jaroslawa Kaczynskiego:Gdy rządził.
Cytat:
|
Robimy dla Polski dużo, bardzo dużo... aż trudno wymienić.
|
Spektakl KŁAMSTWA Kaczyńskiego
Cytat:
Dla Kaczyńskiego kłamanie jest tak naturalnym procesem jak dla innych oddychanie. Kaczyńskiego wierność słowom Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą , jedynie można rozważać w kategoriach fanatyzmu. Białostockie przebudzenie w wykonaniu Kaczyńskiego jest tego przykładem. Jakim cudem Kaczyńskiemu, który z antagonizowania Polaków zrobił narzędzie walki politycznej, przeszły przez gardło takie słowa : wszystkich Polaków. Nie może ich dzielić. Kaczyński także akceptował podział na MY i ONI nawet pośród umarłych. Coś ci Kaczyński przypomnę.
Kaczyński pamiętasz apel poległych? Odczytywanie nazwisk nie odbyło się w alfabetycznej kolejności. To była segregacja ofiar na ludzi z PiS i resztę. Najpierw odczytano nazwiska wyłącznie ofiar związanych z PiS z pełnym namaszczeniem i szacunkiem, a nazwiska osób nie związanych z PiS odczytano już bez tak należnej kurtuazji, ta sytuacja pokazuje, że jedynymi wartościowymi Polakami są osoby jedynie z PiS. Najbardziej jaskrawym przykładem dokonanego podziału Polaków przez PiS, są tzw. miesięcznice. Tu jak na dłoni widać podział na patriotów, prawdziwych Polaków składających hołd L.Kaczyńskiemu, oraz warcholstwo pełowskie nie oddające hołdu L.Kaczyńskiemu i PiS na tej nucie antagonizmu gra do dzisiaj. Takich przykładów podziału Polaków przez PiS mogę podać znacznie więcej.
Dla Kaczyńskiego Polska w obecnym kształcie jest kondominium z wybranym przez nieporozumienie prezydentem oraz kolaborantem Moskwy na stanowisku premiera. Z wypowiedzi Kaczyńskiego w Białymstoku można wywnioskować Polska będzie Polską jedynie pod rządami PiS, gdy rządy będą sprawować Prawdziwi Polacy a Kaczyński będzie określał, kto ma prawo do bycia Polakiem.
Za akcent humorystyczny można uznać słowa Kaczyńskiego Ale skończyć zmiany na lepsze mógłby tylko rząd PiS. Co proponuje PiS, to było widać po debacie ekonomistów rozdawnictwo i to bez umiaru państwowych pieniędzy na lewo i prawo, powrót do państwa socjalnego i opiekuńczego ze scentralizowaną władzą. Nie od dziś wiadomo, że dla Kaczyńskiego Polska i Polacy to zbędny balast, obieca wszystko tylko po to aby go wybrano, czego celem jest wprowadzenie do sejmu sztandaru z napisem Zemsta za śmierć L.Kaczyńskiego.
|